Jak zwiększyć swoje gry w Spotify

Jak zwiększyć swoje gry w Spotify

Spotify to jedna z największych usług przesyłania strumieniowego muzyki na świecie i najlepsze miejsce do dzielenia się muzyką. Jest to szwedzki dostawca usług medialnych założony w 2006 roku. Dzięki ogromnej ofercie na platformie znajdziesz odpowiednich fanów / słuchaczy dla wszystkich gatunki muzyki. Miliony muzyków i miliardy utworów do odkrycia, ale błogosławieństwa i przekleństwa są zbyt równe.


Oto kilka sposobów odtwarzania Spotify, które pomagają uzyskać więcej odtworzeń w Spotify.

1. Zweryfikuj swój profil.

2. Utwórz własną listę odtwarzania.

3. Udostępnij swoją listę odtwarzania.

4. Używaj zdjęć profesjonalnych artystów.

5. Zastosowanie skanowalnych kodów Spotify.

6. Napisz na ten temat blog.

7. Dodaj przycisk „Follow” na swojej stronie internetowej.

8. Usuń swój utwór z SoundCloud.

 


1. Zweryfikuj swój profil.

 

Jeśli masz zweryfikowane konto Spotify, możesz bezpośrednio komunikować się ze swoimi fanami i zostać wyróżnionym poprzez kontrolę zatwierdzenia Spotify. Profile te nie tylko pokazują dyskografię artysty, ale także przechowują daty tras koncertowych, towarów, biografii, zdjęć oraz pozwalają przełączać się między widokami list odtwarzania w profilu użytkownika. Profil zweryfikowany pozwala komunikować się z fanami w Spotify za pośrednictwem kanałów społecznościowych Spotify i Discover oraz wiadomości w kliencie. Za każdym razem, gdy publikowany jest nowy utwór (nowy singiel, EP, album), Twoi fani otrzymują powiadomienie push i za każdym razem, gdy dodajesz utwory do listy odtwarzania, wszyscy obserwatorzy tej listy zostaną powiadomieni.

 


2. Utwórz własną listę odtwarzania.

 

Jednym z najlepszych sposobów na zwiększenie odtworzeń Spotify jest utworzenie listy odtwarzania. Użytkownicy są przyzwyczajeni do list odtwarzania na platformie. Fani szukają odpowiednich list odtwarzania, które mają świetne piosenki z gatunku, który kochają.

Listy odtwarzania nie zawsze są selekcjonowane według gatunków, ale także popularności piosenek. Artysta powinien znaleźć sposób na zwiększenie odtwarzania Spotify poprzez utworzenie listy odtwarzania lub umieszczenie utworu na istniejącej liście odtwarzania. Ciągle tworzone są nowe listy odtwarzania, które mogą usprawnić transmisje Spotify. Lista odtwarzania pozostaje popularnym i skutecznym narzędziem wspomagającym odtwarzanie Spotify.

 


3. Udostępnij swoją listę odtwarzania.

 

Udostępnij każdą playlistę, do której dodano utwór, i oznacz kuratora, aby docenić i promować. To bardzo ważny krok w budowaniu silnych relacji z kustoszem playlisty. Jeśli łączysz się na dobrym poziomie, jest to sytuacja korzystna dla wszystkich, ponieważ jego głównym celem jest stworzenie udanej listy odtwarzania, która zostanie awansowana, a twoja ma być częścią tej listy. Pomaga także zwiększyć liczbę odtworzeń w Spotify.

 


4. Używaj zdjęć profesjonalnych artystów.

 

Żyjemy w wizualnym świecie bardziej niż kiedykolwiek. Instagram i YouTube zmieniły sposób, w jaki pracujemy z artystami, których lubimy. Kiedy ktoś słyszy twoją muzykę po raz pierwszy, chce wiedzieć, jak wyglądasz. Chociaż aparaty iPhone się poprawiają, posiadanie profesjonalnych zdjęć artystów w profilu Spotify Artist oddzieli Cię od innych leniwych artystów SoundCloud.

 

Promocja muzyki Spotify to jedna z najbardziej przydatnych i opłacalnych metod promowania muzyki. Kiedy kupujesz Spotify Plays, te sztuki nie tylko zwiększą twoją publiczność, ale także wygenerują tantiemy muzyczne! Zyski te zostaną wypłacone artyście za pośrednictwem wytwórni muzycznej i dystrybutora.

 


5. Zastosowanie skanowalnych kodów Spotify.

 

Spotify uruchomiło niedawno nową dużą funkcję „Kody Spotify”. Jeśli korzystałeś ze Snapchata, już wiesz, jak to działa. Krótko mówiąc, możesz teraz udostępniać zeskanowane kody QR, które prowadzą do ścieżek lub list odtwarzania w Spotify. Aby znaleźć utwór lub kod listy odtwarzania Spotify, zacznij od otwarcia go w aplikacji mobilnej Spotify. Naciśnij ikonę menu, a zobaczysz kod.

 


6. Napisz na ten temat blog.

 

Jeśli jesteś blogerem lub go znasz, dobrze by było, gdybyś opublikował post w mediach społecznościowych, aby porozmawiać o swojej piosence, inspiracji i wszelkich planach na przyszłość. Następnie możesz udostępnić go swoim platformom społecznościowym dla swoich obserwujących. Możesz także poprosić obserwujących o udostępnienie ich obserwującym.

Jeśli kupisz Spotify Plays, możesz zwiększyć swoje gry w Spotify i dotrzeć do wielu nowych słuchaczy, którzy mogą zainspirować Cię do Twojej piosenki.

 


7. Dodaj przycisk „Follow” na swojej stronie internetowej.

 

Jeśli masz blog lub dowolną stronę w innych mediach społecznościowych, umieść widżet przycisku Obserwuj, aby odwiedzający mogli łatwo obserwować Cię w Spotify za pomocą jednego przycisku. Możesz także umieścić listę odtwarzania na swojej stronie obok przycisku śledzenia!

Jeśli nie masz bloga ani żadnej strony w mediach społecznościowych, aby promować swoją muzykę, radzę poprosić profesjonalistę, który jest ekspertem w zapewnianiu prawdziwych obserwujących z całego świata.

 


8. Usuń swój utwór z SoundCloud.

 

Widzimy to codziennie na Instagramie. Popularny film staje się wirusowy i natychmiast jakiś przypadkowy raper śmieci zaczyna spamować sekcję komentarzy za pomocą linku SoundCloud. Jest to śmieszne z dwóch powodów: A) Nikt nigdy nie kliknął losowego linku SoundCloud i nigdy nie stał się fanem tego artysty. B) Strumienie SoundCloud nie płacą. SoundCloud to martwa platforma, która została zniekształcona przez główne wytwórnie. Posiadanie muzyki kanibalizuje Twoje strumienie, co ogranicza tantiemy. Jeśli masz muzykę na SoundCloud, zdejmij ją teraz.

 

 

 

Kup Spotify Plays