Strategia, która pomoże Ci zwiększyć liczbę obserwujących na stronie Fcaebook

Strategia, która pomoże Ci zwiększyć liczbę obserwujących na stronie Fcaebook

Teraz, gdy masz już utworzoną i skonfigurowaną stronę biznesową na Facebooku, nadszedł czas, aby zwiększyć liczbę obserwujących i zwiększyć zaangażowanie, dzięki czemu jest to miejsce, w którym możesz codziennie sprawdzać! Zebraliśmy kilka prostych wskazówek, które możesz zastosować do strategii strony firmowej, dzięki czemu możesz zacząć już teraz, są takie proste, obiecujemy.

 

Oto kilka kroków, których możesz użyć i zdecydowanie zwiększysz liczbę obserwujących na swojej stronie na Facebooku.

 

1. Zaproś ludzi do polubienia Twojej strony.

2. Zaproś subskrybenta i listy klientów.

3. Pobierz przycisk Follow Facebook.

4. Utwórz grupy na Facebooku.

5. Utwórz zawartość do udostępniania.

6. Ponownie udostępnij popularne treści.

7. Podobnie jak inne strony w Twojej niszy.

8. Dołącz linki mediów społecznościowych do swojej witryny.


1. Zaproś ludzi do polubienia Twojej strony.

 

Jeśli zastanawiasz się, jak szybko zdobyć obserwujących na Facebooku, jednym ze sposobów jest zachęcenie ludzi do polubienia Twojej strony. Gdy zaczniesz tworzyć reklamy dla powiadomień na Facebooku, przyjdź z prośbą o zaproszenie do polubienia stron. Reklamy budujące zaangażowanie mogą zachwycić dużą liczbę osób, które również polubią stronę.

Należy jednak zachować ostrożność podczas ręcznego zapraszania ludzi, ponieważ dzienny limit będzie barierą, której przekroczenie może przyciągać działania karne, w tym blokowanie konta.


2. Zaproś subskrybenta i listy klientów.

Jeśli oferujesz subskrypcję, taką jak biuletyn, zaproś swoich subskrybentów. Są już wystarczająco zainteresowani, aby zasubskrybować. Poproś ich, aby „Dołącz do naszej społeczności na Facebooku” lub „Napisz na naszej ścianie na Facebooku” zamiast zwykłego „dołącz do naszej strony fanów”.


3. Pobierz przycisk Follow Facebook.

 

Możesz ułatwić użytkownikom Facebooka łączenie się ze stroną, pobierając i instalując przycisk Follow Facebook. Eliminuje to zgadywanie związane z łączeniem się ze stroną, pokazując im z góry, że masz obecność na Facebooku i eliminując potrzebę samodzielnego wyszukiwania marki przez użytkownika. Gdy użytkownicy Facebooka chcą Cię obserwować, wystarczy kliknąć przycisk Facebook Follow.

Wystarczy tylko dwa kroki, aby skonfigurować i zainstalować przycisk na swojej stronie. Po prostu dodaj adres URL swojego konta na Facebooku, dostosuj wygląd swojego przycisku i możesz zacząć!

 

Innym sposobem, jeśli chcesz szybko zwiększyć liczbę obserwujących na stronie Fcaebook, możesz kupić obserwujących na Facebooku.


4. Utwórz grupy na Facebooku.

 

Mówiąc o zaangażowaniu, powinieneś również pomyśleć o utworzeniu grupy na Facebooku otwartej dla obserwujących. Chociaż prawdą jest, że Twój udział byłby wykonywany z Twojego osobistego profilu, a nie bezpośrednio ze strony, bycie liderem grupy na Facebooku ma wiele zalet.

Pomaga pod względem wzmocnienia Twojej reputacji online, poprawy widoczności i zwiększenia aktywności członków oraz interakcji z Tobą i między sobą. Zamiast zwykłych naśladowców będziesz mieć społeczność.


5. Utwórz zawartość do udostępniania.

 

Udostępnianie jest naprawdę ważne w świecie mediów społecznościowych. Gdy ktoś udostępnia Twoje treści, zwiększa ich zasięg i pomaga dotrzeć do większej liczby potencjalnych klientów. Ludzie nie tylko udostępniają treści, ponieważ jest to miła rzecz do zrobienia. Dzielą się, ponieważ naprawdę wierzą, że ich przyjaciele, członkowie rodziny i koledzy skorzystają z treści.

Jeśli chcesz, aby inni udostępnili Twoje posty na Facebooku, spraw, aby były jak najbardziej wartościowe. Zachęcaj ludzi do dzielenia się nimi z własnymi obserwatorami, aby Twoja marka zyskała większą widoczność.

Udostępniane treści zazwyczaj mają kilka wspólnych cech:

- angażujące zdjęcia
- Niezwykły CTA
- Solidny nagłówek
- Przyciągające wzrok czcionki i grafika
Nie chcesz, żeby wyglądało krzykliwie, ale skup się na przyciągnięciu uwagi. Strumienie na Facebooku mogą stać się monotonne, więc jeśli będziesz się wyróżniać, Twoi obserwatorzy mogą się nimi dzielić.


6. Ponownie udostępnij popularne treści.

 

Jak pokazano w punkcie drugim, publikowanie cennych treści nie tylko utrzyma lojalność Twoich obecnych obserwujących, ale także zwiększy szanse na zdobycie większej liczby obserwujących. Jeśli niektóre z Twoich postów stały się wirusowe lub wzbudziły imponujące zaangażowanie, nie bój się ich ponownie udostępniać. Jeśli Twój post spotka się z rezonansami Twoich obecnych obserwatorów, prawdopodobnie będą również rezonować z osobami, które jeszcze Cię nie obserwują.

 

Możesz kupić obserwujących na Facebooku, ponieważ skorzystałem również z usługi „Alwaysviral”, aby zwiększyć liczbę obserwujących na mojej stronie na Facebooku, co bardzo mi się przydało.
Szukałem obserwujących na Instagramie i odkryłem tych obserwujących na Facebooku.


7. Podobnie jak inne strony w Twojej niszy.

 

Aby to zrobić, przejdź do interesującej Cię strony, kliknij przycisk Menu obok przycisku Udostępnij i wybierz opcję „Polub jako swoją stronę”. W ten sposób pokażesz swoje zainteresowanie administratorom stron. Może to również stanowić dobry punkt wyjścia do dalszej dyskusji i współpracy.

Możesz także komentować inne strony i posty w imieniu swojej firmy, aby uzyskać jeszcze większą widoczność.


8. Dołącz linki mediów społecznościowych do swojej witryny.

 

Jeśli chcesz zoptymalizować potencjał sprzedażowy swojej firmy, bardzo ważne jest umieszczenie symboli mediów społecznościowych w menu paska bocznego, stopce lub nagłówku.

Facebook, będący jedną z najpotężniejszych platform mediów społecznościowych, z pewnością będzie głównym celem podróży społecznościowych dla odwiedzających witrynę.

Zmusi to odbiorców do odwiedzenia Twojej strony biznesowej na Facebooku, co zwiększy liczbę obserwujących na Facebooku w sposób możliwie najbardziej ukierunkowany na wyniki.

 

 

 

Kup obserwujących na Facebooku